Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Тело

Најавете се за салонска цена

Нега на тело со професионални тертмани за слабеење, анти-целулитни третмани, креми, пилинзи, лосиони и ампули. Нежни текстури и најнапредни формули за постигнување видливи и брзи резултати. Производи со најдобрите активни состојки на пазарот на професионална козметика како и производи за домашна употреба.

Прикажувам 1–41 од 57 резултати

Scroll to top