Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Чувствителна кожа

Најавете се за салонска цена

Природно фрагилна или сензибилизирана од надворешни влијанија. Која и да е причината, чувствителната кожа реагира на стрес, иритации или на студено. Станува затегната, иритирана, зацрвенета, едноставно кожата пати… Линијата HARMONIE нуди виоко толерантни формули богати со растителни активни состојки како Гинко Билоба, Костен, Алое Вера, кои имаат способност да го вратат комфорот и нежноста на кожата.

Се прикажуваат сите 12 резултати

Scroll to top