Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органски 2 во1 : шампон за коса и тело INSIGHT 250мл

Цена: 200 ден

Најавете се за салонска цена

Одличен за патување и мажи со брз животен стил.

SKU: IE154 Categories: , , Tags: ,

Практична и нежна формула за коса и тело. Одличен за патување и мажи со брз животен стил.

Упатство за употреба: Оптимална количина од шампонот, се нанесува на мокра кожа/коса и нежно се масира.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Anesi, Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органски 2 во1 : шампон за коса и тело INSIGHT 250мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органски 2 во1 : шампон за коса и тело INSIGHT 250мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top