Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органски 2 во1 : шампон за коса и тело INSIGHT 250мл

Цена: 200 ден

Најавете се за салонска цена

Одличен за патување и мажи со брз животен стил.

SKU: IE154 Категории , , Ознаки: ,

Практична и нежна формула за коса и тело. Одличен за патување и мажи со брз животен стил.

Упатство за употреба: Оптимална количина од шампонот, се нанесува на мокра кожа/коса и нежно се масира.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Anesi, Insight

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top