Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органска купка за тело INSIGHT SKIN 500мл.

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена

Сурови билки што го штитат вашето здравје во комбинација со озонска вода

SKU: IE100 Категорија Ознаки: ,

Купка за тело со Органски екстракти.

Нежно ја чисти кожата и не го нарушува хидро-липидниот баланс на кожата и одбрамбениот систем. Смирува и навлажнува. Против стареење на кожата.

Состав: Сурови билки што го штитат вашето здравје во комбинација со озонска вода, за темелна дезинфекција. Анти-оксидант.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Anesi, Insight

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Вие исто така би сакале…

Scroll to top