НОВО! Економични Бои за Коса (Италијански)

Зошто да купам МЕГА пакување на боја за коса од италијанскиот бренд SUPERKAY?


Затоа што заштедувате најмалку -20% од било која боја за коса достапна на пазарот.
Уште поважни причини зошто да ја одберете:

✔️ СУПЕР 10 ПРИРОДНИ БОИ
Основни нијанси од 1 до 10

✔️ СУПЕР ПАКУВАЊЕ 180МЛ, РАЗМЕР 1:2
Крем боја за коса 180мл + Хидроген 360мл = 540мл смеса

✔️ СУПЕР СЈАЈНА И ЗДРАВА КОСА
Збогатена со хидроген што омекнува и ја прави бојата интензивна и сјајна

✔️ СУПЕР ЗАШТИТА СО ULTRAPLEX
Специјално прилагодена формула, за да ја одржи косата здрава

✔️ СУПЕР КВАЛИТЕТ : ЦЕНА
5-7 боења на коса од една иста туба

Прашајте за специјалната понуда на пакет со 10 бои!

 

НОВО! Економични Бои за Коса (Италијански)
Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.