Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Ботокс

Најавете се за салонска цена

Ботокс линијата на KAY PRO, BOTU-CURE со растителни пептиди е наменета за сериозно оштетена коса.

Се прикажуваат сите 6 резултати

Scroll to top