Филм (без ленти)
Најавете се за салонска цена

Филм восок за депилација, креиран од Depilève во 2003, е револуционерен концепт во депилацијата подеднакво од аспект како се прави како и од тоа како се користи.

Направен е од 100% природни активни состојки и масла, кои овозможуваат посебни козметички својства.

Прикажани 1–12 од 14 резултати

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.