Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Foliscrub DEPILEVE 150ml. пилнг крем

Цена: 470 ден

Најавете се за салонска цена

пилинг за тело

SKU: DEC007 Категории , Ознаки: ,

Foliscrub DEPILEVE Пилинг за тело на база на кокосов шеќер и алое вера.

Механичкото отстранување на мртвите клетки на кожата помагаат за спречување на враснати влакна.

Еднаш неделно нанесете на кожата и масирајте. Потоа добро исплакнете.

Да се протресе пред употреба.

Product Cat

Brand

Anesi, Depileve

Scroll to top