Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Органски крем за тело INSIGHT SKIN 250мл.

Цена: 320 ден

Најавете се за салонска цена

Длабински го потхранува епидермисот и му ја подобрува структурата.

SKU: IE101 Category: Tags: ,

Крем за тело со Органски екстракти. Длабински го потхранува епидермисот и му ја подобрува структурата.

Кожата станува цврста и кадифено мека. Против стареење на кожата.

Состав: Сурови билки што го штитат вашето здравје во комбинација со озонска вода, за темелна дезинфекција. Анти-алергиски.

БЕЗ – SLS/SLES
БЕЗ – парабени
БЕЗ – колоранти
БЕЗ – силикони
БЕЗ – алергени парфеми

ОРГАНСКИ екстракти
100% Made in ITALY

Product Cat

Brand

Anesi, Insight

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органски крем за тело INSIGHT SKIN 250мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Органски крем за тело INSIGHT SKIN 250мл.”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Препорачани производи

Scroll to top