Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Терапевтски третмани

Најавете се за салонска цена

KAY PRO специјализирани терапевтски третмани за нега на коса.

Showing 1–41 of 49 results

Scroll to top