Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Organic Balance

Најавете се за салонска цена

Хидратација на коса и одржување на природна, здрава и балансирана коса. Производи направени од 99% природни состојки.

Се прикажуваат сите 6 резултати

Scroll to top