Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

LAKME Organic

Најавете се за салонска цена

Teknia Organic линијата на LAKME е природна, веганска и ефективна нега за Вашата коса. Покрај органските состојки Teknia содржи и стимулативни мириси кои создаваат вистински ритуал и чувство на разубавување.

Се прикажуваат сите 27 резултати

Scroll to top