Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло за масажа Рузмарин THE BODY`S 500мл

Цена: 260 ден

Најавете се за салонска цена

со течен парафин, масло од невен (без мирис)

SKU: BM12-1 Категорија Ознаки: , ,

Масло за масажа РУЗМАРИН

Збогатено со етерично масло од Рузмарин, Лимон и Витамин Е

Интензивно ги релаксира мускулите и ја намалува болката. Поради своите особини погодно е за масажи за активна дренажа.

Scroll to top