Почетна

ДЕПИЛАЦИЈА ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ

Специјална понуда

ДЕПИЛАЦИЈА

ОСВЕЖУВАЊЕ НА БОЕНА КОСА

LAKME® COLOR STAY

Шампон и маска со пигмент. Ја освежуваат бојата на косата со +50% пигмент.

ДЕПИЛАЦИЈА ЗА ОСВЕТЛУВАЊЕ

CERAZYME® DEPILBRIGHT

Ја осветлува грубата и остарена кожа.

ПРОТИВ ПЕГИ
И ФЛЕКИ

ANESI® LUMINOSITY

Го разбива и чисти групираниот пигмент (меланин).

Иновативниот Филм восок, креиран од Depilève во 2003, е револуционерен концепт во депилацијата подеднакво од аспект како се прави како и од тоа како се користи. Направен е од 100% природни активни состојки и масла, кои овозможуваат посебни козметички својства.

Достапност 24/7

На нашата facebook фан страна, можете да не контактирате во било кое време

Заштедете пари!

Професионална козметика од признати брендови, по најекономични цени на пазарот

Видео туторијали

Сакате да бидете во тек со најновите методи на работа? Следете не на нашиот видео канал…

Обуки

Почетни и мастер обуки за фризери и козметичари. Разгледајте ги модулите

Scroll to top