Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Традиционална

Најавете се за салонска цена

Топол восок за депилација.

Традиционалените топли восоци имаат моќно повлекување, лесно се нанесуваат во мазни ленти, благодарејќи на смолите, пчелиниот восок и растителните масла што ги содржат.

Новите формулина DEPILEVE како Тартуф и Црвен Чај, се поеластични и се топат на пониски температури.

Погодни се за сите делови од телото, за сите видови на кожа, како и за сите типови на влакна.

Се прикажуваат сите 15 резултати

Scroll to top