Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Депилација

Најавете се за салонска цена

DEPILEVE восок за депилација и препарати за професионална депилација.

DEPIELVE нуди најголем избор на системи за депилација.  Професионалните козметички салони имаат избор за работа со сите видови на кожа, степени на чувствителност и потреби на клиентите.

Дополнително, ефикасноста на нашите производи за пред и по депилација, кои го издвојуваат DEPILEVE од останатите. DEPILEVE го засцврстува водечкото место светот на професионалната депилација.

Прикажувам 1–41 од 141 резултати

Scroll to top