Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Бел парафин мед & млеко DEPILEVE 450мл

Цена: 295 ден

Најавете се за салонска цена

за хипер-сензитивна кожа, со ниска точка на топење (за лице)

Нова генерација специјален бел Парафин за хипер-сензитивна кожа, со ниска точка на топење.
Специјално прилагоден за третман на лице. Одличен е и за третман на раце.

Збогатен со млечни пептиди и Витамин Е, за мазна и длабоко хидрирана кожа.
Со Anti-Age дејство, против стареење.

Состав: Чист парафин и минерални масла, збогатени
со регенерирачки екстракти од мед и млеко.

Brand

Anesi, Depileve

Product Cat

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top