Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Депилација со ленти

Најавете се за салонска цена

Ладен восок за депилација на DEPILEVE е првиот бренд кој ги воведе ладните восоци на пазарот, подобрени со природни активни состојки во формулите/

Депилацијата со ладен восок се карактеризира со брзина, квалитет и профитабилност.

Се препрачува за поголеми површини како раце, нозе, гради и грб, како и за нежни и флексибилни влакна.

Прикажувам 1–41 од 44 резултати

Scroll to top