Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масна кожа

Најавете се за салонска цена

Козметика за масна кожа која КОНТРОЛИРА И ЕЛИМИНИРА НЕЧИСТОТИИ ОД КОЖА НА СИТЕ ВОЗРАСТИ
(за масна и акнозна кожа)

Препорачано за:
кожа со дилатирани пори
масна кожа со сјај
контрола на себумските жлезди

Активни состојки:
Цинк: антисептик и регулатор
Витамин А: клеточен регенератор
Laminaria Digitata (кафеава алга): балансира рН, регенерира лузни и смирува

Се прикажуваат сите 14 резултати

Scroll to top