Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело DEPILEVE 450ml

Цена: 510 ден

Најавете се за салонска цена

крема за тело со витамин А и Е и ефект на мини-сауна (за лакти, испукани петици, суви раце и нозе)

SKU: 6147 Категории , , Ознаки: , ,

Неверојатна длабинска хидратација и потхранување на ткивото на кожата.
Кремата е нежна и одлична за реконструкција на многу оштетена кожа.

Може да се употребува на сите делови на телото, а особено
се препорачува за нега и подмладување на кожата на:
лакти, испукани петици, суви раце и нозе.

Добивате нова кожа: мазна, подмладена и мека на допир.

Brand

Anesi, Depileve

Product Cat

, ,

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top