Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

ХИДРА СИСТЕМ: Парафинска крема за тело DEPILEVE 450ml

Цена: 510 ден

Најавете се за салонска цена

крема за тело со витамин А и Е и ефект на мини-сауна (за лакти, испукани петици, суви раце и нозе)

Неверојатна длабинска хидратација и потхранување на ткивото на кожата.
Кремата е нежна и одлична за реконструкција на многу оштетена кожа.

Може да се употребува на сите делови на телото, а особено
се препорачува за нега и подмладување на кожата на:
лакти, испукани петици, суви раце и нозе.

Добивате нова кожа: мазна, подмладена и мека на допир.

Brand

Anesi, Depileve

Product Cat

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Scroll to top