Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло за масажа Лаванда THE BODY`S 1000мл

Цена: 490 ден

Најавете се за салонска цена

со течен парафин, масло од невен (без мирис)

SKU: BM11 Категорија Ознаки: , ,

Масло за масажа ЛАВАНДА

Збогатено со етерично масло од Лаванда, Витамин Е и Бадемово масло

Смирува и релаксира, помага за подобрување на сонот и несоницата, ја намалува анксиозноста

Scroll to top