Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Масло за масажа (без мирис) THE BODY`S 500мл

Цена: 240 ден

Најавете се за салонска цена

со течен парафин, масло од невен (без мирис)

SKU: BM04 Категорија Ознаки: , , ,

Масло за масажа, неутрално без мирис кое може да се комбинира со етерични масла по сопствен избор

Scroll to top