Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Celestial Secret

Најавете се за салонска цена

Комплетен еликсирски третман за подмладување на кожата, Celestial Secret, за прв пат досега ексклузивно е формулиран со активни состојки од вселената стари повеќе од 4500 милиони години: екстракти од метеоритски прав. Во формулата се додадени и екстракти од 3 скапоцени камења и 2 растителни екстракти за засилување на ефикасноста.
Резултат: тенот ја враќа еластичноста и цврстината, се враќа функцијата на заштитна бариера и се обезбедува подмладувањето.

Се прикажуваат сите 5 резултати

Scroll to top