Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

WAXCEUTICAL DNA

Најавете се за салонска цена

WAXCEUTICAL DNA – е козметички третман за подмладување кој ја подобрува состојбата, хидратацијата и еластичноста на кожата, а воедно и вршите епилација.

  • Подигнете го нивото на услуги во Вашиот салон на повисоко ниво.
  • Комбинација на козметички третман и епилација во едно.
  • Создадете додадена вредност за Вашите клиенти и зголемете ја Вашата заработка.

Се прикажуваат сите 8 резултати

Scroll to top