Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Метализиран термо прекривач (за третмани на тело) BASTOS VIEGAS 210 x 150цм

Цена: 145 ден

Најавете се за салонска цена

хигиенска алуминиумска фолија, спакувана во торбичка (со упатство за употреба)

  • Полиестер фолија, обложена со алуминиум од двете страни
  • Индивидуална хигиенска фолија, спакувана во торбичка
  • Со упатство за употреба 
Product Cat

Brand

Anesi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метализиран термо прекривач (за третмани на тело) BASTOS VIEGAS 210 x 150цм”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Метализиран термо прекривач (за третмани на тело) BASTOS VIEGAS 210 x 150цм”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top