Најавете се за салонска цена

Восок за депилација во ролони има можност да се аплицира во многу тенок слој и да се отстранува со текстилна лента. Бидејќи е за еднократна употреба, овој систем гарантира хигиенски третман.

Благодарејќи на форматот во ролони, со ролерот многу ефикасно се дозира количината на восок што го прави овој систем многу финансиски исплатлив. Се работи исклучително брзо и е екстремно лесен за работа.

Прикажани 1–12 од 23 резултати

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.