Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Deep Care

Најавете се за салонска цена

Длабински третман за оштетена коса. TEKNIA е природна, веганска линија за нега на коса со органски активни состојки.

Се прикажуваат сите 7 резултати

Scroll to top