Колаген Еластин DEPILEVE 500мл

за зацврстување и длабока хидратација на кожата

Сподели

ХИДРАТАЦИЈА и РЕГЕНЕРАЦИЈА

  • Производ со колаген и еластин специјално дизајниран за зацврстување и длабока хидратација на кожата.
  • Емулзија со пријатна арома и брза апсорпција
  • Може да се користи и како дневен хидратантен третман за тело
  • Комплетно природен производ за борба против сува кожа

Активни сосотојки:

  • Морски еластин: состојка од морско потекло за зголемување на еластичноста
  • Морски колаген: состојка од морско потекло која ја подобрува регенерацијата на клетките,
    ја одржува кожата флексибилна и го забавува стареењето.
Колаген Еластин DEPILEVE 500мл
Product Cat

, , ,

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.