Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Попуст!

Траки за депилација Ролна DEPILEVE 85м x 70мм

Цена: Original price was: 480 ден.Current price is: 420 ден.

Најавете се за салонска цена
SKU: 6210 Категории , , Ознаки: , , ,
Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top