Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Универзална топилка за восок во ролони DEPILEVE 1×100гр

Цена: 2,400 ден

Најавете се за салонска цена

Универзална топилка за сите видови на восок во ролони и патрони од 100гр.

Универзална топилка за восок во ролони и патрони од 100гр.
Мала, моќна и практична. Идеална за домашна употреба или за мобилна употреба на терен.
Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top