Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Златен восок (ладен) DEPILEVE 800гр

Цена: 580 ден

Најавете се за салонска цена

„Оригинална“ рецепта за сите намени.

Ладен восок за депилација

„Оригинална“ рецепта за сите намени.
Тенката конзистентност го прави економичен за употреба.
Идеален за широки области и нормална кожа.

Тип на влакно: сите типови.
Тип на кожа: нормална.

Зони: нозе и грб.

За отстранување на остатоците на восок од кожата по депилација ви препорачуваме масло за чистење Oil Cleanser

Конзерва од 800гр

Производител: DEPILEVE

 

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top