Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

NG Чоколаден ролон DEPILEVE 100гр

Цена: 85 ден

Најавете се за салонска цена

какао ролон восок со смирувачко дејство

SKU: 6172 Категории , Ознаки: , ,

Какао прав со Титаниум Диоксид за слатка депилација.
Одличен избор за сува кожа, која вообичаено страда од иритации,
поради своите ревитализирачки, смирувачки и хидратантни својства.
Тип на влакно: фини, средни и груби.

Тип на кожа: сува.

Зони: раце, нозе и грб.

 

Ролон од 100 гр.

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top