Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Бисерен восок (ладен) DEPILEVE 800гр

Цена: 640 ден

Најавете се за салонска цена

за широки области и сува, кожа со првут

Бисерна текстура, препорачлива за сува, перутеста кожа и чувствителни зони.
Нежен е за кожата и темелно ги отстранува и најцврстите влакна.
Со благ мирис на магнолија.

Тип на влакно: фини, средни и груби.
Тип на кожа: сува и чувствителна.
Зони: нозе, грб и чувствителни зони.

Конзерва од 800гр

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top