Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

NG Бронзен ролон DEPILEVE 100гр

Цена: 85 ден

Најавете се за салонска цена

ролон восок за мажи и жени (против подраснати влакна)

SKU: 6168/N Категории , Ознаки: , ,

Со додадена Солицилна Киселина и Титаниум Диоксид, овој восок е одличен
против подраснати влакна (восок за мажи и жени).

Тип на влакно: фини, средни и груби.
Тип на кожа: нормална.
Зони: раце, нозе и грб.

Ролон од 100 гр.

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top