Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Африкански Чај ролон DEPILEVE 100гр

Цена: 79 ден

Најавете се за салонска цена

анти-бактериски ролон восок со Роибос африкански чај (за многу кратки влакна)

SKU: 6174 Категории , Ознаки: , ,

Овој егзотичен восок, лесно ги отстранува влакната пократки од 1мм, без да ја иритира кожата.
Со хипоалергени и анти-бактериски својства, погоден е за сите типови кожа (дури и најнежната).

Содржи Цинк и Витамин Д, за брза регенерација на кожата.

Тип на влакно: фини, средни и груби.
Тип на кожа: сите типови.
Зони: раце, нозе и грб.

Ролон од 100 гр.

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top