Алое Вера ролон DEPILEVE 100гр

Цена: 79 ден

Најавете се за салонска цена

за регенерирање и длабока хидратација на кожата

SKU: 6152 Категории , Ознаки: , ,
Сподели

Активните состојки во алое вера гелот,
ја регенерираат и длабински ја навлажнуваат кожата.
Фин и нежен за кожата.

Тип на влакно: фини, медиум и груби влакна.
Тип на кожа: нормална и чувствителна.
Зони: раце, нозе и грб.

Ролон од 100 гр.

Алое Вера ролон DEPILEVE 100гр
Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.