Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шампањ ролон DEPILEVE 100гр

Цена: 95 ден

Најавете се за салонска цена

нежен восок за забрзување на клеточната регенерација

SKU: 6167 Категории , Ознаки: , ,

Ролон восок од розев шампањ, за брза регенерација на клетките.
Ја прави кожата мека и свилена.

Тип на влакно: фини, средни и груби.
Тип на кожа: сите типови.
Зони: нозе и грб.

Ролон од 100 гр.

Product Cat

Brand

Depileve

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Критики

Нема критики сеуште.

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Scroll to top