Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Траки за депилација PLUS DEPILEVE 100 парчиња

Цена: 250 ден

Најавете се за салонска цена
Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Траки за депилација PLUS DEPILEVE 100 парчиња”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Траки за депилација PLUS DEPILEVE 100 парчиња”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top