Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Универзална топилка за ролони DEPILEVE 2×100гр

Цена: 6,400 ден

Најавете се за салонска цена

Универзална топилка за сите видови на восок во ролони и патрони од 100гр, со автоматски регулатор на температура

Универзална топилка за сите видови на восок во ролони и патрони од 100гр.
Автоматска регулација на температура.
Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Универзална топилка за ролони DEPILEVE 2×100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Универзална топилка за ролони DEPILEVE 2×100гр”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top