Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Алое Вера восок (ладен) DEPILEVE 800гр

Цена: 610 ден

Најавете се за салонска цена

масна формула, идеална за сува и исончана кожа

Алое Вера восок за депилација со течна мешавина од чиста смола и нерафинирано маслиново масло.
Нежно ги отстранува влакната со минимален остаток и лепливост.
Идеален за сува и исончана кожа.

Тип на влакно: фини, средни и груби влакна.
Тип на кожа: нормална.
Зони: нозе, грб.

2 пакувања од 500 гр.

За најдобри резултати восокот треба да се загрева во DEPILEVE топилка за восок

Производител: DEPILEVE

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top