Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Универзална топилка за ролони со база DEPILEVE

Цена: 3,200 ден

Најавете се за салонска цена

Универзална топилка за сите видови на восок во ролони и патрони од 100гр, со автоматски регулатор на температура

Универзална топилка за сите видови на восок во ролони и патрони од 100гр.
Автоматска регулација на температура.
Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Универзална топилка за ролони со база DEPILEVE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Универзална топилка за ролони со база DEPILEVE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top