Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Кристален ролон 100гр DEPILEVE

Цена: 99 ден

Најавете се за салонска цена

Анти-Алергенски восок за супер-нежна кожа (без колофониум)

Хипоалергенски восок без колофониум, со лековити екстракти од морето.

Создаден и дизајниран за лица подложни на алергии и исклучително чувствителна кожа.

Овој восок е нежен, но со исклучително силно влечење.

Тип на влакно: фини, медиум и груби.
Тип на кожа: чувствителна.
Зони: лице, раце, нозе, грб.

Ролон од 100гр

 

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top