Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Лаванда восок (ладен) DEPILEVE 800гр

Цена: 790 ден

Најавете се за салонска цена

нова формула со масло од лаванда (смирувачки ефект)

Иновативна формула за чувствителна кожа.
Нежно ги отстранува влакната. Овој СЕ-ВО-ЕДНО восок,
е наменет за бикини, пазуви и лице.
Кожата станува мазна и мека.

Тип на влакно: фини, средни и груби.
Тип на кожа: сува и чувствителна.
Зони: лице, раце, нозе, грб.

Конзерва од 800гр

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top