ПРЕМИУМ филм восок DEPILEVE 800гр

Извонредна кремаста формула. Идеална за отстранување на кратки и силни влакна.

SKU: 6123 Категории: Tags: , , ,
Сподели

Извонредна кремаста формула. Идеална за отстранување на кратки и силни влакна.

Брзо се формира, не се крши и не се стврднува. Идеален за депилација на лице.

Тип на влакно: фини, средни и груби.
Тип на кожа: сите.
Зони: лице, тело и интима.

Филм конзерва 800 гр.

ПРЕМИУМ филм восок DEPILEVE 800гр
Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.