Шеа-Путер филм восок (зрна) DEPILEVE 500гр

кремава текстура за сува, иритирана и испукана кожа (потхранувачки)

SKU: 6122 Категории: Tags: , ,
Сподели

За професионалци што преферираат квалитет на топол восок,
со хигиенска употреба како восокот со ленти.

Делотворна кремава структура од чист шеа путер, совршен за најладните
месеци (кога кожата е сува, иритирана и испукана). Безболен.
Меко, нежно вадење.

Тип на влакно: средни и груби влакна.
Тип на кожа: сува.
Зони: пазуви, бикини.

Филм конзерва 800гр

Шеа-Путер филм восок (зрна) DEPILEVE 500гр
Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.