Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Чистач за восок со портокал DEPILEVE 220мл

Цена: 390 ден

Најавете се за салонска цена

чистач за восок од површини како топилки, работни колички, подови…

SKU: 6208 Categories: , Tags: , , ,

Ароматизиран со портокал чистач за восок од површини како топилки, работни колички, подови…

Просториите по чистењето остануваат со пријатен мирис.
Доколку го користите на ткаенини, претходно проверете ја отпорноста на бојата.

ДА НЕ СЕ КОРИСТИ ВРЗ КОЖА!

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач за восок со портокал DEPILEVE 220мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач за восок со портокал DEPILEVE 220мл”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top