Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Шпатули за тело DEPILEVE 100 парчиња

Цена: 130 ден

Најавете се за салонска цена
SKU: 6230 Категорија Ознаки: , , ,

Шпатули изработени од дрво од бреза. Наменети се за апликација на восок за тело. Имаат полирана површина и рамни ивизи за екстра прецизна апликација.

Димензии 15 cm x 1,8 cm x 2mm

Дизајнот од дрво овозможува  добра топлинска изолација од високи температури.

Одлично се комбинираат со топли, ладни или филм восоци.

Производител: DEPILEVE

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top