ПРЕМИУМ филм восок (во гранули) DEPILEVE 500гр

Извонредна кремаста формула. Идеална за отстранување на кратки и силни влакна.

SKU: 6123/1 Категории: Tags: , , , ,
Сподели

Извонредна кремаста формула. Идеална за отстранување на кратки и силни влакна.

Брзо се формира, не се крши и не се стврднува. Идеален за депилација на лице.

Тип на влакно: фини, средни и груби.
Тип на кожа: сите.
Зони: лице, тело и интима.

Филм конзерва 800 гр.

ПРЕМИУМ филм восок (во гранули) DEPILEVE 500гр
Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top
Сакате производи за домашна употреба?Ние ви нудиме одлични производи за сечиј вкус

Изберете си одлични  производи за домашна употреба.