Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Тахити филм восок DEPILEVE 800гр

Цена: 690 ден

Најавете се за салонска цена

тропски, еластичен восок со ниска точка на топење (за многу чувствителна кожа)

SKU: 6121 Категорија Ознаки: , ,

Седефна формула со еластична структура и ниска точка на топење.
Збогатен со масло од монои цвет од Тахитите.

Тип на влакно: сите типови.
Тип на кожа: нормална и чувствителна.
Зони: за цело тело.

Филм конзерва 800гр

Product Cat

Brand

Depileve

Scroll to top