Контакт телефон: 02 3109 130

Geminis International | Beauty Supplies

Најголема Е-продавница за професионална козметика во Македонија (опрема и материјали за фризери и козметичари), наменета само за регистрирани соработници.

Чистач за восок со портокал (Економично пакување) DEPILEVE 1л

Цена: 990 ден

Најавете се за салонска цена

чистач за восок од површини како топилки, работни колички, подови…

SKU: 6207 Categories: , Tags: , , ,

Ароматизиран со портокал чистач за восок од површини како топилки, работни колички, подови…

Просториите по чистењето остануваат со пријатен мирис.
Доколку го користите на ткаенини, претходно проверете ја отпорноста на бојата.

ДА НЕ СЕ КОРИСТИ ВРЗ КОЖА!

Product Cat

Brand

Depileve

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач за восок со портокал (Економично пакување) DEPILEVE 1л”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чистач за восок со портокал (Економично пакување) DEPILEVE 1л”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to top